Отзывы

Отзывы

ОТ НАШИХ КЛИЕНТОВ

Šīs kompānijas pakalpojumus meklēju, jo bija nepieciešams pārvākt biroju no vienām telpām uz citām. Izvēlējos to kā kaķi maisā, jo iepriekš par to nebiju neko dzirdējusi. Izvēle par labu šai kompānijai bija, jo pārvākšanās aprēķinātā tāme bija mazāka nekā citiem uzņēmumiem, un pirmā telefonsaruna mani pārliecināja, ka pakalpojums tiks sniegts ar augstu atbildības sajūtu.
Nebiju vīlusies! Puiši strādāja «cepuri nost»! Tā tik turpināt! Un ja būs nepieciešams, es noteikti izvēlēšos parcelsanas24.lv pakalpojumus vēlreiz.

Sanita

Iepriekš nebiju par šo kompāniju dzirdējusi, bet piezvanīju un uzrunāja gan cena, gan personīgā pieeja klientam. Vadītājs bija ļoti saprotošs, draudzīgs, ņemot vērā, ka biju kļūdījusies aprēķinos. Savu darbu dara ar lielu entuziasmu un atbildību. Ideāls serviss 10/10, noteikti iesaku citiem!

Inese

Очень хорошая работа. Срочно нужно было перевезти мебель в другой город. Парни работали оперативно, в выходной день. Цена соответствует качеству работы. Рекомендую.

Boris

Jau trešo reizi Pārvākšanās 24 puiši ir palīdzējuši dzīvesvietas maiņas procesā. Arī šoreiz nelika vilties. Puiši strādā ātri, atbildīgi un godprātīgi. Nav pagājušas ne pāris stundas, kā pārcelšanās uz jaunajām mājām ir galā. Noteikti iesaku Pārvākšanās 24 pakalpojumus jebkuram, kam ceļš ved uz jaunu dzīvokli vai ofisu.

Ilva

Labs vakars visiem! Ja kādam ir nepieciešams pārvākties uz jaunu mājokli, un nepieciešama mēbeļu pārvešana, tad silti un no visas sirds iesaku šo firmu un puišus, kas šeit strādā. Problēmu nebūs 100%. Puiši adresē ieradās punktuāli, visas mēbeles iepakoja plēvēs, lai nesabojātu, ātri un kvalitatīvi iekrāva busiņā un nogādāja no punkta A līdz B. Visu ienesa, salika, pat izdarīja papildus darbus, kas neietilpa viņu servisā 🙂 Varu teikt tikai vienu, šīs firmas puiši strādā- ātri, kārtīgi, ir ļoti punktuāli, pretim nākoši un loti sirsnīgi. SS.lv un citos sludinājumos ir daudz piedāvājumi, bet neatbilst piedāvātais, cenas ar realitāti, bet šiem puišiem ir loti draudzīgas cenas, kvalitāte, pozitīva attieksme utt.
Lai Jums visiem veicas un vēlreiz liels paldies firmai ( parcelsanas24.lv ).
Dace ( Imanta )

Dace

Brīnišķīgs serviss!
Nu jau trešo reizi šajā vasarā puiši man ir palīdzējuši pārvest mantas, tik tiešām esmu ļoti apmierināta un pateicīga. Godīgi, pretimnākoši, saprotoši cilvēki, kas savu darbu dara ātri, profesionāli un ar pilnu atdevi!
Ļoti patīk draudzīgā attieksme, jūtos droši viņu klātbūtnē un arī manas mantas tika nestas ļoti uzmanīgi un saudzīgi!
Pārvākšanās mugurā puiši man bija, kā eņģeļi 🙂

Paula Videniece

Приняли заказ Днём в воскресенье, через три часа были на месте, профессиональная работа, цена соответствует качеству.

Jelena

Paldies par lielisko pakalpojumu! Vajadzēja lielus un smalkus prototipus alternatīvajām enerģijām pārvest no institūta uz konferenci-izstādi un tā ka tas bija jādara svētdienā, tad meklēju internetā pārvadātājus. Paliku pie parcelsanas24.lv, jo operatīvi atbildēja, piedāvāja labu cenu un arī vienojāmies par termiņiem. Lieliski, ka iespējams pakalpojums ar 2 vienā — šoferis palīdz arī iekraut un izkraut; bija iespējams arī pašam braukt līdzi.
Iesaku arī citiem — šoferi ir lieliski cilvēki, stipri kā lāči un ļoti pieredzējuši, gan nesot, gan iekrāmējot, gan pārbraucot un izkrāmējot.

Jānis

Liels paldies par perfekto darbu!
Jūs vienas dienas laikā pārvedāt biroja mēbeles un dokumentu kalnus, ar ko mēs cīnītos nedēļu. Ātri,kvalitatīvi, neko nesabojājot, vēl papildus pārceļot esošās mēbeles un salabojot celtnieku sabojātās.
Paldies par pozitīvo attieksmi!

Maruta

Vislielākais paldies no Kuldīgas par ātro un pozitīvo attieksmi pārvākšanās procesā.
Puiši gan pārveda mēbeles, mantas, gan salika pa kabinetiem, kur nu kurais darbinieks izteica vēlmi.
Tika nolīmeņoti galdi, saremontēti skapji, salikti plaukti. Nekas netika sabojāts vai pazaudēts.
Paldies, Jums par smago darbu. kuru veicāt ar smaidu sejā.
Kristīne un kolēģes.

Kristīne

Perfekta kompānija — precizitātē, attieksmē! un kapacitātē.
Sirsnīgs paldies arī par gandrīz maģisko spēju īstenot gandrīz neiespējamo misiju, pārvedot un montējot smagu un komplicētu mēbeļu kravu no Rīgas uz laukiem, visumā dramatiskos laika un vietas apstākļos.
Ar mieru, humoru un eleganci. Kā vainagojumu daudzpakāpju transfēram tepat pilsētā, kas tika paveikts neticamos tempos un ideāli piemērojoties arī neparedzētām situācijām.
Pārliecinoši.
Īpašs paldies Jānim, par komandu un izcilo darbu.
Turpmāku izdošanos un priecīgus svētkus vēlot,
Dace & ģimene no Antonijas ielas

Dace

Baidījos ļoti — kā būs un vai būs….
Pēc padarītā darba rezultāta nenožēloju ne mirkli, ka izvēlējos šo kompāniju.
Palīdzēja sapakot visas mantas, izjaukt un salikt mēbeles un kur nu vēl spēja uzmundrināt.
Sajūta, ka esi vienīgais un mīļākais klients, kura labā tiks izdarīts viss un vislabākajā kvalitātē.

Ina

Rets apvienojums — kvalitatīvs pakalpojums par ļoti saprātīgu cenu!
Puiši strādāja ātri, kvalitatīvi un ar augstu atbildības sajūtu, kas patīkami pārsteidza.
Noteikti pēc vajadzības izmantosim šīs kompānijas pakalpojumus vēl, ja būs tāda vajadzība un iesaku arī citiem.

Kristaps

Prieks par šādām kompānijām. Labs, kvalitatīvs serviss, izdarīgi un pieklājīgi puiši.
Lai veicas!

Laura

Liels paldies puišiem, kas palīdzēja pārvest mantas uz jauno dzīvokli 😉 Puiši strādā ātri un noteikti ir profesionāļi savā darbā. Ja būs nepieciešamība, noteikti izmantošu šīs firmas pakalpojumus un ieteikšu arī citiem! 😉

Vita

Ar nelielu skepsi lasīju atsauksmes, bet tagad pats rakstu attiecīgu atsauksmi.
Lielgabarīta skapja montāža problemātiskā telpā — profesionāli, akurāti un »elastīgi». Pretīmnākoša attieksme un »līdzens ceļš» līdz rezultātam.

Rolands

  Отзвонить
  +
  Жду звонка!
  Pāvākšanās serviss Rīgā | pārcelšanās24.lv

  Pāvākšanās serviss Rīgā | pārcelšanās24.lv

  Zvanīt