Cik izmaksā pārvākšanās?

Cik izmaksā pārvākšanās?

Plānojot pārvākšanos, viens no aktuālākajiem jautājumiem ir tāds: cik izmaksās pārvākšanās? Atbilde būs atkarīga no konkrētās situācijas, bet, vadoties pēc galvenajiem rādītājiem, kas ietekmē cenu, iespējams aprēķināt aptuvenās izmaksas.

Galvenie faktori, kas ietekmē pārvākšanās izmaksas:

  • mantu pārvešanas attālums;
  • pārvedamo mantu apjoms;
  • mantu pakošana un mēbeļu izjaukšana;
  • mantu glabātuves pakalpojumu izmantošana;
  • iepakojamie materiāli;
  • trešās puses nodrošināta apdrošināšana;
  • krāvēju pakalpojumi;
  • papildus pakalpojumi.

Kā iespējams samazināt pārvākšanās izmaksas?

Izvairies no nevajadzīgu mantu pārvadāšanas. Rūpīgi izvērtē, kuras no visām mantām tev patiešām nepieciešamas, bet kuras vari ziedot labdarībai vai pārdot internetā lietoto mantu tirdziņos, tādējādi iegūstot papildus līdzekļus, ar kuriem segt pārcelšanās izmaksas. Mazāks mantu daudzums nozīmēs arī zemākas pārvākšanās izmaksas, turklāt pārvākšanās būs labs iemesls, lai izšķirotu mantas.

Uzņēmumiem, kas plāno pārvākšanos, noteikti vajadzētu izmantot profesionālu pārvākšanās uzņēmumu sniegtos pakalpojumus, lai par tiem varētu saņemt rēķinu vai čeku, kuru pēc tam grāmatvedībā varēs pievienot uzņēmuma izdevumiem.

Atceries, ka laiks ir nauda arī tad, kad tiek plānota pārvākšanās, tāpēc ieplāno pārvākšanos laicīgi un rezervē pārvākšanās uzņēmuma sniegtos pakalpojumus jau labu laiku pirms paša pārvākšanās procesa. Pārvedamās mantas rūpīgi sapako, lai tās būtu ērti nest un to ievietošana transportlīdzekļa kravas nodalījumā nesagādātu problēmas. Ja izvēlētais pārvākšanās pakalpojumu sniedzējs piestāda rēķinu par patērēto laiku, tad parūpējies par to, lai no tavas puses nekas nesagādātu lieku aizķeršanos un pakalpojumu sniedzējam nenāktos tevis dēļ ilgi gaidīt.

Lai uzzinātu precīzas izmaksas, nebaidies zvanīt pakalpojumu sniedzējam – izstāsti, kādi tieši pakalpojumi tev nepieciešami, kur atrodas mantu pārvešanas punkti A un B, kā arī kāds ir pārvedamo mantu apjoms, un no pakalpojumu sniedzēja tu saņemsi precīzus vai aptuvenus pakalpojumu izmaksu aprēķinus. Daļa mantu pārvadātāju standarta pakalpojumu cenas norāda arī savās mājaslapās, kur klienti ar tām var iepazīties jebkurā laikā. Ja pakalpojumu cena šķiet aizdomīgi zema, noteikti internetā pameklē atsauksmes par uzņēmumu – varbūt cenā nav iekļautas kādas slēptas izmaksas vai arī uzņēmuma sniegtie pakalpojumi ir nekvalitatīvi.