Daži padomi, kas noderēs pārvākšanās procesā

Daži padomi, kas noderēs pārvākšanās procesā

Labs padoms vienmēr ir zelta vērtē, tāpēc esam apkopojuši dažus padomus, ar kuriem dalījušies cilvēki, kas pārvākšanās gudrības mācījušies gan no pieredzes, gan no kļūdām.

Atlaidini un iztīri ledusskapi: Ja uz jauno mājokli plānots pārvest arī ledusskapi, tad iepriekšējā dienā to vajadzētu atlaidināt un iztīrīt, lai pārvākšanās dienā tas nepilētu un būtu gatavs pārvešanai.

Nofotografē elektroierīču kontaktus: “Kur šis vads bija jāsprauž?” Uzstādot elektroiekārtas jaunajā mājoklī, šo jautājumu sev noteikti uzdevis ne viens vien cilvēks, tāpēc pirms elektroiekārtu pārvešanas vajadzētu nofotografēt, kurā kontaktā katram vadam bijusi vieta.

Ierobežo pārtikas pirkšanu: Lai uz jauno mājokli nebūtu jāved kalns ar pārtiku, jau vismaz nedēļu pirms pārvākšanās dienas saplāno maltītes tā, lai saldētava un ledusskapis pārvākšanās dienā būtu pēc iespējas tukšāks.

Šķidrumu pārvadāšana: Lai pārvākšanās laikā neizlītu šampūni, dušas želejas, losjoni un citas higiēnas preces, noskrūvē to vāciņus, pārklāj atveri ar plēves gabalu un atkal aizskrūvē iepakojumu. Plēves gabaliņš neļaus šķidrumiem izlīt no iepakojuma.

Mazas kastes smagām lietām: Sapakojot smagas mantas lielās kastēs, tās būs ne tikai grūtāk panest, bet arī pastāvēs lielāks risks, ka kaste nešanas laikā saplīsīs. Sadalot smagumus saprātīgās devās, pasaudzēsi gan savu muguru, gan mantu nesēju muguras.

Oriģinālās elektroiekārtu kastes: Vislabāk elektroiekārtas ir pārvadāt to oriģinālajā iepakojumā, kurš izgatavots tā, lai maksimāli pasargātu tehniku no iespējamiem bojājumiem. Pirms pārvākšanās pārbaudi, vai oriģinālos iepakojumus neesi noglabājis bēniņos vai garāžā.

Trauslas un vērtīgas mantas iepako pirmās: Pārvākšanās process reizēm mēdz būt haotisks, tāpēc būs labi, ja trauslas un vērtīgas mantas (gleznas, vāzes, mākslas priekšmetus utt.) sapakosi pirmās, lai, piemēram, nesot dīvānu, negadītos kādu no vērtīgajām lietām aizķert un saplēst.

Mājokļa fotografēšana: Nobildē gan jaunā mājokļa telpas, gan vecā mājokļa iekārtojumu, lai zinātu, kur kam būs vieta jaunajā mājoklī, kā arī lai tev vienmēr būtu pieejams atgādinājums par to, kur katra no lietām stāvēja vecajā mājoklī.

Saklāj gultas: Ierodoties jaunajā mājoklī, uzreiz iekārto vietu, kur gulēsi, jo pārvākšanās un jaunā mājokļa iekārtošanas darbi ir nogurdinoši un tie var ieilgt līdz pat tumsai, tāpēc tu dienas beigās būsi pateicīgs sev par to, ka guļvietas iekārtošanu būsi veicis vēl pirms nogurums tevi uzvarējis.

Cerams, ka kāds no šiem padomiem noderēs arī jums!