Par ko būtu jāinformē pārvadātāji?

Par ko būtu jāinformē pārvadātāji?

Abpusēji veiksmīgas un izdevīgas pakalpojumu sniegšanas un saņemšanas atslēga ir veiksmīga komunikācija – tā tas ir gandrīz jebkurā jomā, arī tad, kad tiek plānoti pārvākšanās darbi. Kas tad ir tās lietas, par kurām būtu jāinformē pārvākšanās pakalpojumu sniedzēji?

Cena: Pirms pakalpojumu sniedzēja nolīgšanas noteikti vajadzētu viņu informēt par pārvedamo mantu apjomu, veicamo ceļa attālumu, ēkas stāvu, kurā atrodas mantas, kā arī par nepieciešamajiem nešanas un mēbeļu montāžas/demontāžas darbiem, lai būtu iespējams veikt pēc iespējas precīzāku pakalpojumu cenu aprēķinu. Kopējās pakalpojumu izmaksas noteikti vajadzētu noskaidrot jau pirms pakalpojumu saņemšanas, lai nerastos nekādi pārpratumi, kā arī nepatīkami pārsteigumi izpaliktu abām iesaistītajām pusēm.

Pakalpojumu atcelšana: Ne viss dzīvē ir paredzams un reizēm nākas rezervētos pakalpojumus atcelt vai pārcelt uz citu laiku. Pirmais, kas šādās situācijās jādara: ir maksimāli ātri jāinformē pārvadātāji par plānu maiņu, lai netiktu izniekots pārvadātāju laiks un viņi iepriekš rezervēto laiku varētu piedāvāt citiem pakalpojumu pircējiem. Ja nepieciešama pārvadājumu pārcelšana uz citu laiku, tad laicīga pārvadātāju informēšana nozīmēs arī to, ka būs pieejama lielāka brīvo laiku izvēle.

Smagas lietas: Ja plānots pārvest arī ļoti smagas lietas (piemēram, seifu, klavieres vai senlaicīgas masīvkoka mēbeles), tad par to noteikti būtu jāinformē pārvadātāji, lai viņi varētu piemeklēt konkrētajai situācijai piemērotu aprīkojumu un risinājumus smago mantu pārvietošanai. Atkarībā no situācijas, tiks izvērtēts arī tas, cik krāvēju būs nepieciešams darbu veikšanai.

Specifiskas lietas: Ja nepieciešams pārvest specifiskas lietas (piemēram, pirotehniku, mājdzīvniekus, pārtikas produktus utt.), tad par to noteikti vajadzētu informēt pārvadātājus, jo mēdz būt mantu pārvadāšanas ierobežojumi – gan tādi, kurus nosaka pats uzņēmums, gan tādi, kurus nosaka konkrētās valsts likumi. Tāpēc, ja par kādu lietu ir radušās šaubas, labākais risinājums būs pajautāt pakalpojumu sniedzējam, vai viņš nodrošina tieši tev nepieciešamo mantu pārvešanu.

Veiksmīga komunikācija ir patiešām svarīga, tāpēc vajadzētu mest kautrību pie malas un sazināties ar pārvadājumu pakalpojumu sniedzējiem, ja radušies kādi jautājumi, nepieciešamas papildus konsultācijas par pārvadātāju sniegtajiem pakalpojumiem vai nepieciešams ko precizēt vai mainīt jau iepriekš veiktā pakalpojumu rezervācijā.