Lietas, kas jāņem vērā pārvākšanās dienā

Lietas, kas jāņem vērā pārvākšanās dienā

Pārvākšanās uz jaunu mājokli ir darbietilpīgs process un, pavisam noteikti, aktīvākā ir tieši pati pārvākšanās diena, kurā šo to var gadīties aizmirst pat tad, ja darbi plānoti ilgi un rūpīgi. Kam tad vajadzētu pievērst uzmanību pārvākšanās dienā?

Sastādi sarakstu: Lai arī cik laba būtu tava atmiņa, pārvākšanās diena ir pietiekami aktīva un darbiem piepildīta, lai pat labākās atmiņas īpašnieks spētu aizmirst par kādu svarīgu darbu. Uz papīra lapas saraksti, kāda būs tava dienas kārtība, iekļaujot darāmo darbu sarakstā arī šķietami mazus darbus.

Atrodi pieskatītājus: Ja tavā ģimenē ir mazi bērni un/vai mājdzīvnieki, tad būtu lieliski, ja pārvākšanās dienā tu viņus uzticētu auklītei, draugiem vai radiniekiem, jo mazākie mājas iemītnieki var  traucēt gan mantu nešanas procesam, gan var pakļaut riskam savu drošību.

Parūpējies par sevi: Ledusskapis pirms pārvākšanās parasti tiek iztīrīts, bet nevajadzētu sevi atstāt arī pilnīgi bez ēdiena un dzērieniem, jo pārvākšanās dienā tiek patērēts daudz enerģijas un ir tikai loģiski, ka tu gribēsi gan padzerties, gan ieturēt kādu vieglu maltīti. Ja ledusskapi jau laikus esi atkausējis, tad pārvākšanās dienai vari sagatavot uzkodas, kuras var glabāt arī siltumā.

Uzlādē telefonu: Pārvākšanās dienā tev noteikti nebūs laika, lai spēlētu spēlītes telefonā un sērfotu sociālajos tīklos, tomēr ir svarīgi, lai tavs telefons ir uzlādēts un tu esi sazvanāms – piemēram, ja mantu pārvadātāji vēlas ko precizēt.

Sagatavo tīrīšanas komplektu: Izvācoties no vecā mājokļa, tu noteikti to gribēsi atstāt tīru, tāpēc sagatavo minimālu tīrīšanas komplektu (slotu, grīdas lupatu, spaini, putekļu lupatu, universālo tīrīšanas līdzekli), lai pēc mantu iznešanas varētu veikt vēl pēdējos uzkopšanas darbus.

Veic pēdējo pārbaudi: Kad visas mantas jau saliktas kravas automašīnā, vēl pēdējoreiz rūpīgi apskati katru vecā mājokļa telpu. Bieži vien gadās tā, ka kaut kas tomēr ir aizmirsts – piemēram, telefona lādētājs vai kāda cita maza, bet svarīga lieta. Un pārbaudīt vajadzētu ne tikai mantas, bet arī to, vai mājoklis atstāts drošībā: vai ir aizvērti logi, noslēgta gāzes padeve un aizslēgtas durvis.

Lai veiksmīga un no raizēm brīva pārvākšanās!