Piecas pārvākšanās dienas ķibeles un kā no tām izvairīties

Piecas pārvākšanās dienas ķibeles un kā no tām izvairīties

Ideālā pasaulē pārvākšanās 100% gadījumu noritētu gludi un bez aizķeršanās, tomēr bieži cilvēki saskaras ar dažādām ķibelēm, no kurām citi var mācīties. Kādas tad ir 5 visizplatītākās ķibeles, kuras piemeklē cilvēkus pārvākšanās dienā?

  1. Negodīgs pārvākšanās pakalpojumu sniedzējs, kurš nepilda vienošanos, kavē darbu izpildi, maina norunāto samaksu par pakalpojumiem, pavirši izturas pret mantām – tās sabojā vai pat piesavinās kādu no mantām.

Kā izvairīties no šādas situācijas? Mūsdienās pārvadājumu pakalpojumus sniedz arī privātpersonas, kuru īpašumā ir kravas auto – bieži šādu pārvadātāju izvēle ir kā laimes spēle, tāpēc daudz drošāk ir izvēlēties reģistrētu pakalpojumu sniedzēju, kurš nodrošina garantiju par sniegto pakalpojumu kvalitāti. Par reģistrētiem uzņēmumiem internetā būs vieglāk atrast arī klientu atsauksmes, kas palīdzēs veiksmīgi izvēlēties labāko pakalpojumu sniedzēju.

  1. Bojātas un saplēstas mantas, kuras ir neatgriezeniski zaudētas vai arī tām nepieciešama labošana.

Kā izvairīties no šādas situācijas? Atslēga ir pareiza mantu iepakošana: mantu pakošanai vajadzētu izmantot kvalitatīvas un stingras kastes; elektrotehniku un viegli plīstošas mantas jāiepako īpaši rūpīgi, izmantojot burbuļplēvi, avīzes un speciālās pārvadāšanas kastes elektrotehnikai; kastēs nevajadzētu likt pārāk daudz smagu mantu, lai izvairītos no kastes pārplīšanas nešanas laikā.

  1. Mēbeles nevar izdabūt cauri durvju ailei.

Kā izvairīties no šādas situācijas? Pirms lielu mēbeļu nešanas vajadzētu izmērīt gan mēbeles, gan durvju ailes, caur kurām mēbeles plānots nest. Iespējams, pietiks ar durvju izņemšanu no eņģēm vai mēbeļu daļēju izjaukšanu (piemēram, kāju noskrūvēšanu dīvānam), bet var gadīties, ka būs nepieciešama pilnīga mēbeļu demontāža. Izvēloties profesionālu pārvadātāju pakalpojumus, tā nebūs problēma, jo ātra un kvalitatīva mēbeļu demontāža un montāža ir viņu ikdiena.

  1. Draugi apsola palīdzēt, bet pārvākšanās dienā doto solījumu netur.

Kā izvairīties no šādas situācijas? Kad paša spēkiem tiek plānoti pārvākšanās darbi, draugu palīdzība ir gan ekonomiskākais, gan neuzticamākais variants, jo draugiem var rasties neparedzēti darbi vai arī viņi var vienkārši pārdomāt. Rēķinies ar draugu palīdzību tikai tad, ja esi par to 100% drošs, citādi vari nokļūt situācijā, kurā tev pārvākšanās dienā vienam jāizdara vairāk, nekā būsi spējīgs izdarīt. Uzticamākais risinājums ir profesionāli pārvadātāji, kas aiztaupīs tev raizes un nepieciešamību lūgt palīdzību draugiem.

  1. Pārvadātāji atsaka pārvest kādu no tavām mantām.

Kā izvairīties no šādas situācijas? Pārvadājumu kompānijām var būt dažādi mantu pārvadāšanas ierobežojumi – gan tādi, kurus nosaka uzņēmuma iekšējā politika, gan tādi, kurus nosaka valsts likumdošana. Pirms pārvadātāju nolīgšanas vajadzētu pakonsultēties par ierobežojumiem, kā arī informēt pārvadātājus par to, ja plānots pārvest, piemēram, ķimikālijas, mēslojumu, medību ieročus, krāsas, šķīdinātājus, degvielu, pārtikas preces, kas ātri bojājas, ļoti smagus priekšmetus utt. Ja par kādu lietu rodas šaubas, tad labāk par to laicīgi konsultēties ar pārvadātājiem.

Lai veiksmīga un no ķibelēm brīva pārvākšanās!