Interesanti fakti par pārvākšanos

Interesanti fakti par pārvākšanos

Vai esi kādreiz prātojis, cik vidēji sver iedzīve, kuru cilvēks ņem sev līdzi, kad viņš pārvācas? Uz šo un citiem jautājumiem atbildes sagatavojusi amerikāņu pārvākšanās kompānija Allied.

Vidējais svars: Iedzīve, kuru cilvēks ņem līdzi, kad tiek veikti pārvākšanās darbi, sver vidēji 3 291 kilogramu. Svara ziņā tas ir tāpat kā pārvest 6,5 pieaugušus zirgus.

Populārākās dienas un mēneši: Nav nekāds noslēpums, ka ir dienas, kuras cilvēki pārvākšanās darbiem izvēlas daudz biežāk, nekā citas, tāpēc arī tās ir apkopotas.

 • Populārākā pārvākšanās diena ir piektdiena.
 • Nepopulārākā pārvākšanās diena ir svētdiena.
 • Populārākais pārvākšanās mēnesis ir augusts.
 • Nepopulārākais pārvākšanās mēnesis ir februāris.

Šis ir labs iemesls, lai pārvākšanās kompānijas pakalpojumus rezervētu laicīgi, ja pārvākšanās tiek plānota kādā no augusta piektdienām.

Biežākie pārvākšanās iemesli: Pārvākšanās iemesli mēdz būt dažādi, bet vairums pārvākšanās stāstu tomēr ir ļoti līdzīgu motīvu vadīti. Kādi tad ir 5 biežākie pārvākšanās iemesli?

 1. 15% vēlas jaunu vai labāku mājokli.
 2. 11% vēlas tērēt mazāku naudas summu par mājokļa uzturēšanu.
 3. 9% vēlas izveidot pastāvīgas mājas.
 4. 9% maina dzīvesvietu darba dēļ.
 5. 5% vēlas iegādāties savu mājokli, lai nebūtu jāmaksā īre.

Pārējos procentus sastāda gan pārvākšanās, kas saistīta ar pensionēšanos, gan personīgiem iemesliem un daudz ko citu.

Populārākie gadalaiki: Kurš, tavuprāt, ir pārvākšanās darbu karstākais gadalaiks? Izrādās, ka gan tiešā, gan pārnestā nozīmē karstākais gadalaiks pārvākšanās darbiem ir vasara.

 • 32% cilvēku pārvācas vasarā.
 • 25% cilvēku pārvācas pavasarī.
 • 24% cilvēku pārvācas rudenī.
 • 19% cilvēku pārvācas ziemā.

Un kurā gadalaikā tu vislabprātāk plānotu pārvākšanos?

Vidējais klients: Vidējais pārvākšanās pakalpojumu pircējs ir pāris vecumā no 25 līdz 44 gadiem ar diviem bērniem vecumā no 2 līdz 11 gadiem. Varbūt mēs tikko noraksturojām tavu ģimeni?

Pārvākšanās reizes: Vidusmēra amerikānis savas dzīves laikā pārvācas 11,7 reizes. Diezgan iespaidīgi! Tavuprāt, Latvijas iedzīvotāji pārvākšanās biežuma ziņā daudz atpaliek no amerikāņiem?

Protams, jāņem vērā, ka šie ir dati par Ameriku, bet, ļoti iespējams, arī latvieši pārvākšanās ziņā ir tuvu šai statistikai un arī ievēro līdzīgas pārvākšanās tendences kā amerikāņi.