Ieteikumi, plānojot pārvākšanos vasarā

Ieteikumi, plānojot pārvākšanos vasarā

Nav nekāds noslēpums, ka vasara ir pārvākšanās darbu aktīvākais gadalaiks, jo nav ne dubļu, ne ledus, kas traucētu mantu nešanai vai mantu īslaicīgai novietošanai pagalmā uz zemes. Katram gadalaikam ir sava specifika, tāpēc aktuāls ir jautājums: kas ir tās lietas, kuras jāņem vērā, pārvācoties vasarā?

Ūdens: Vasaras karstums apvienojumā ar lielu fizisko slodzi, kas raksturīga pārvākšanās darbiem, veicina ūdens izdalīšanos no organisma. Lai nepārkarstu un neatūdeņotos, sarūpē ūdens krājumus gan sev, gan mantu nesējiem, jo veselība un labsajūta ir pirmajā vietā.

Rīts vai vakars: Īpaši karstās vasaras dienās pārvākšanos vajadzētu ieplānot rīta stundās, kad tveice vēl nav sākusies, vai vēlā pēcpusdienā un pievakarē, kad karstums jau nedaudz mitējies. Dienas vidū, kad karstums ir vislielākais, pārvākšanās darbi un smagumu nešana var kļūt par fiziski ļoti smagu nodarbi.

Apģērbies atbilstoši: Pārvākšanās darbu laikā valkā plānu, elpojošu materiālu apģērbu, kurš nekur neķeras: piemēram, sievietēm garas, plandošas kleitas nebūs tā labākā izvēle. Kā arī neaizmirsti par ērtiem slēgta tipa apaviem, kas stingri turas kājās. Pludmales čības, kuras viegli var noslīdēt no kājām, noteikti nebūs labs un drošs risinājums.

Kondicionēšanas sistēma: Ja mājoklis, uz kuru plānots pārvākties, ir aprīkots ar kondicionēšanas sistēmu, tad to vajadzētu ieslēgt vēl pirms visas mantas ir nogādātas jaunajā mājvietā. Tas garantēs to, ka ierašanās brīdī telpas būs nevis sakarsušas un smacīgas, bet gan patīkami vēsas un ar svaigu gaisu piepildītas.

Pārtikas produkti: Pirms lielās pārvākšanās dienas būtu vēlams laika gaitā apēst visus pārtikas produktus, kas atrodas ledusskapī. Ja to izdarīt neizdodas, tad ledusskapī esošos produktus var sapakot aukstuma kastēs. Tiesa, šis risinājums derēs tikai tad, ja līdz jaunajai dzīvesvietai nav jāmēro stundām ilgs ceļš.

Aizsardzība no saules: Lai pasargātu sevi no saules apdegumiem un saules dūriena, noteikti uzvelc galvā cepuri, bet visas atkailinātās ķermeņa daļas iezied ar saules aizsargkrēmu (ar SPF filtru, kurš ir vismaz 30 vai lielāks). Darot fizisku darbu, cilvēks sasvīst un saule ādu apcepina cilvēkam to pat nemanot, tāpēc saules aizsargkrēms ir īpaši svarīgs.

Plāno pārvākšanos laicīgi: Tā kā vasara ir karstākais pārvākšanās gadalaiks gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, tad pārcelšanās kompānijas pakalpojumus vajadzētu rezervēt jau laicīgi. Ja atliksi visu uz pēdējo brīdi, tad var gadīties arī tā, ka tev vēlamajā pārvākšanās dienā neviens pārvadājumu pakalpojumu sniedzējs nebūs pieejams.

Kāds ir vislabākais risinājums, lai pasargātu sevi no neērtībām, kuras var radīt pārvākšanās vasarā? Protams, ka darbu uzticēšana profesionāliem pārvākšanās pakalpojumu sniedzējiem!

Lai veiksmīga pārvākšanās jebkurā gadalaikā!