Kāpēc mantu pakošanai izvēlēties plastmasas kastes?

Kāpēc mantu pakošanai izvēlēties plastmasas kastes?

Droši vien daudzi cilvēki nemaz nespēj iedomāties pārcelšanos bez kartona kastēm, bet tām ir gana populāra alternatīva, kuru piedāvā arī pārcelšanās kompānijas – plastmasas kastes. Kādas ir to sniegtās priekšrocības?

Drošība pret mitrumu un triecieniem: Nav nekāds noslēpums, ka kartons triecienu ietekmē viegli deformējas un, saskaroties ar šķidrumiem, tos ļoti ātri uzsūc. Plastmasa pret ārējo faktoru ietekmi ir daudz noturīgāka, turklāt tā neļaus mitrumam ne tikai iekļūt kastē, bet arī izkļūt no tās (piemēram, gadījumos, kad saplīst kāda šķidruma pudele), tādējādi novēršot pārējo mantu sabojāšanu.

Trauslu mantu aizsardzība: Plastmasas kaste ir kā cieta čaula, kas pasargās pat pašas trauslākās lietas, tāpēc tā būs ļoti piemērota izvēle gadījumos, kad nepieciešams transportēt traukus, keramiku, smalkus interjera priekšmetus un arī telpaugus. Kvalitatīvas plastmasas kastes, kuras paredzētas mantu uzglabāšanai vai transportēšanai, droši drīkst novietot vienu virs otras – tās neielieksies un nedeformēsies, kā tas bieži mēdz notikt ar kartona kastēm.

Ātrs pakošanas process: Katrs, kas pārvācies, izmantojot plastmasas kastes, apliecinās, ka pakošanās process ir daudz ātrāks nekā tad, ja tiek izmantotas kartona kastes. Kāpēc? Nav tik ļoti jāiespringst uz mantu ietīšanu avīzēs vai burbuļplēvē, lai pasargātu tās no triecieniem un mitruma. Arī apģērbiem plastmasas kastes ir īpaši draudzīgas, jo tās pasargā audumu no burzīšanās, un galapunktā visi apģērbi izskatīsies kā tikko izņemti no atvilktnes. Kad viss kastēs sapakots, atliek tikai uzlikt vāku – tieši tik vienkārši, nekādu piņķerēšanos ar līmlenti.

Ērta marķēšana: Profesionālām pārcelšanās kastēm ir speciāla kabatiņa, kas paredzēta lapiņas ievietošanai – tādējādi iespējams norādīt, kas katrā kastē atrodas, lai tev pašam un arī mantu nesējiem būtu vieglāk orientēties un atrast meklēto.

Nekādu atkritumu un lieku pirkumu: Ir pārcelšanās kompānijas, kuras piedāvā plastmasas kastu nomu: tas nozīmē to, ka tev nevajadzēs iztērēt kaudzi naudas par kartona kastēm, kuras vēlāk nāksies izmest, vai par plastmasas kastēm, kuras nāksies glabāt bēniņos vai garāžā līdz nākamajai pārcelšanās reizei. Kompānija tev tās piegādās un vēlāk tās arī savāks, tāpēc tev nebūs jādomā nedz par plastmasas kastu uzglabāšanu, nedz par atbrīvošanos no milzīgas kaudzes ar kartona kastēm.

Draudzīgums pret vidi: 21. gadsimtā gandrīz jebkura nozare domā par to, kā savu darbību padarīt videi draudzīgāku. Daudzreiz lietojamas plastmasas kastes, kuras izgatavotas no pārstrādātas plastmasas, ir viens no veidiem, kā to izdarīt. Ja citi pakošanas risinājumi nonāk atkritumos uzreiz pēc pārvākšanās darbu beigām, tad plastmasas kastes tiek rūpīgi iztīrītas un lietotas simtiem reižu, tādējādi ievērojami samazinot saražoto atkritumu daudzumu un negatīvo ietekmi uz vidi.

Plusu plastmasas kastu nomai ir patiešām ļoti daudz, tāpēc, iespējams, jau nākamajā pārvākšanās reizē šādas kastes liksi lietā arī tu. Lai veiksmīga pārvākšanās!