Kā izvēlēties pārvadājumu kompāniju, kad tiek veikts remonts?

Kā izvēlēties pārvadājumu kompāniju, kad tiek veikts remonts?

Vasara ir aktīvākais remontdarbu veikšanas gadalaiks, kuru izmanto daudzi mājokļu īpašnieki, jo siltais laiks un garās dienas ļauj darbus paveikt ātrāk un ērtāk. Ļoti bieži remonta laikā nākas izmantot arī pārvadājumu kompānijas pakalpojumus, bet kā tad izvēlēties kompāniju, kura būs labākais palīgs tieši remontdarbu laikā?

Vai kompānija nodrošina būvmateriālu pārvadājumus?  Šis ir viens no pirmajiem jautājumiem, kuru uzdot, jo būvmateriāli ir specifiska krava, kas prasa īpašu pieeju. Gan būvmateriālu izmērs, gan svars var būt iemesls, kāpēc kāda kompānija var atteikt pakalpojumu sniegšanu, turklāt jāņem vērā, ka īpaši trausli materiāli (piemēram, flīzes) prasa ļoti rūpīgu attieksmi, tāpēc vislabāk izvēlēties pakalpojumu sniedzējus, kuriem ir pieredze būvmateriālu transportēšanas jomā.

Vai kompānija nodrošina mēbeļu montāžu un demontāžu? Ne vienmēr tev pašam būs laiks, instrumenti vai nepieciešamās prasmes, lai veiktu rūpīgu veco mēbeļu demontāžu un jauno mēbeļu montāžu, tāpēc viens no risinājumiem ir šo darbu uzticēšana profesionāļiem. Pārvākšanās kompānijai, kurai mēbeļu montāža un demontāža ir ikdiena, šādi darbi nesagādās problēmas un tavas vecās mēbeles pret jaunām tiks aizvietotas daudz ātrāk nekā tad, ja šo darbu veikšanu uzņemtos tu pats. Turklāt montāžas meistari paveiktajam sniegs kvalitātes garantiju, tāpēc varēsi būt drošs, ka viss būs izdarīts kā nākas.

Vai kompānija nodrošina mēbeļu un elektrotehnikas utilizāciju? Veicot remontdarbus, bieži nākas atbrīvoties no elektrotehnikas un mēbelēm, kas savu laiku jau nokalpojušas, bet jāņem vērā, ka tas jādara videi draudzīgā veidā, īpaši, ja runa ir par sadzīves tehniku. Ideālā variantā pārvadājumu kompānija, kura tev atvedīs jaunās mēbeles un tehniku, pēc tam savāks nevajadzīgās lietas, kuras nogādās utilizācijas punktā.

Vai kompānija nodrošina būvgružu izvešanu? Īpaši tad, ja dzīvo pilsētas dzīvoklī, atbrīvošanās no būvgružiem nav nemaz tik vienkārša, jo atkritumu konteineru ietilpība ir maza, bet būvgružu konteinerus pilsētvidē ne visur iespējams ērti novietot. Tāpēc remontdarbu laikā liels palīgs būs tāda pārvadājumu kompānija, kura nepieciešamības gadījumā var ātri savākt būvgružus, lai tie nemaisītos pa kājām remontdarbu veicējiem un netraucētu arī citiem mājas iemītniekiem.

Vai kompānija nodrošina pakalpojumus reģionā, kurā tu dzīvo? Daudzas pārvadājumu kompānijas savus pakalpojumus sniedz tikai kādā noteiktā teritorijā vai pat tikai vienā pilsētā – piemēram, Rīgā. Tāpēc jau sākumā ir svarīgi noskaidrot, kādu teritoriju apkalpo konkrētā kompānija.

Izvēloties pārvadājumu kompāniju, kura sniedz plaša spektra pakalpojumus arī remontdarbu veikšanas laikā, tu iegūsi ļoti vērtīgu palīgu, kurš atvieglos un saīsinās remontdarbu veikšanas laiku. Veiksmi remontdarbos!