Ātrākās drēbju locīšanas metodes, kas noderēs, pakojot drēbes: VIDEO

Ātrākās drēbju locīšanas metodes, kas noderēs, pakojot drēbes: VIDEO

Drēbju pakošana pārvākšanās laikā ir ne tikai laikietilpīga, bet vairumā gadījumu arī apnicīga, tāpēc katram no mums lieti noderēs zināšanas par metodēm, kā drēbju locīšanu padarīt ātrāku un vienkāršāku. Tieši tāpēc mēs esam apkopojuši vairākas efektīvas drēbju locīšanas video-pamācības dažādām apģērbu grupām.

T-krekla salocīšana 2 sekunžu laikā skan pārāk labi, lai būtu patiesība, vai ne?! Izmantojot zemāk redzamo metodi, neticami ātri var salocīt gan T-kreklus, gan polo kreklus, gan pogājamos kreklus ar īsām piedurknēm. Sākumā gan būs nepieciešams neliels treniņš, bet, kad “piešauj roku”, šī metode strādā patiešām ātri.

Salocīt džinsu bikses tā, lai tās nesaburzītos un aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas, var daudz un dažādos veidos, turklāt tie noder ne tikai pārvākšanās laikā, bet arī pakojot mantas ceļošanai. Šajā video piedāvājam novērtēt veselus 5 džinsu locīšanas variantus.

Šķiet, ka krekli un blūzes ar garām piedurknēm ir tā apģērbu kategorija, kas sagādā visvairāk raižu, jo pakārt tos uz pakaramajiem skapī ir viegli, bet, lai salocītu tos transportēšanai, nepieciešamas zināmas prasmes. Noskatoties zemāk redzamo video pamācību, varēsi locīt kreklus tikpat meistarīgi kā apģērbu veikala darbinieks.

Kleitu piegriezumi ir ārkārtīgi dažādi, tāpēc, lai tās visas salocītu vienāda izmēra kvadrātiņos, būs nepieciešami daži palīgmateriāli, kurus vienkārši var izgatavot no mājās pieejamā kartona. Izmantojot zemāk redzamo kleitu locīšanas metodi, kleitas arī skapī vai kumodē izskatīsies ļoti glīti un organizēti.

Lokot uzvalku vai bikškostīmu bikses, svarīgi, lai tās netiktu saburzītas, tāpēc to locīšanu nevajadzētu sasteigt – rūpīgums un pacietība šajā gadījumā atmaksāsies.

Katram, kurš dzīvo Latvijā, noteikti ir ievērojams daudzums kapučjaku un džemperu, kurus ne visi prot pareizi salocīt. Pielietojot zemāk redzamo metodi, tavi džemperi un kapučjakas izskatīsies glīti gan mantu pakošanas kastēs, gan drēbju skapī.

Apavi gan neietilpst apģērbu kategorijā, kā arī tos noteikti nevajadzētu locīt, bet zināšanas par to, kā tos pareizi iepakot, palīdzēs tev saglabāt apavus ideālā stāvoklī arī pārvākšanās laikā. Zemāk redzamā apavu pakošanas metode ideāli noderēs tad, ja tev mājās nav kalns ar kurpju kastēm katram pārim.

Ceram, ka šīs video pamācības tev noderēs un padarīs vieglāku mantu pakošanu vai drēbju skapja sakārtošanu.