Ko pakot pirmās nepieciešamības mantu kastē?

Ko pakot pirmās nepieciešamības mantu kastē?

Pārvācoties uz jaunu mājokli, reti gadās tā, ka visas mantas tiek izpakotas jau ievākšanās dienā, tāpēc svarīgi izveidot pirmās nepieciešamības mantu kasti. Atrodoties vecajā mājoklī, tā tiek sapakota pēdējā, bet, ierodoties jaunajā mājvietā, tā tiek izpakota pati pirmā. Aktuāls jautājums: ko šādā kastē vajadzētu likt?

Dzērieni un ēdieni: Ierodoties galapunktā, tu noteikti gribēsi ēst, bet līdzņemšanai nevajadzētu iepakot pārtikas produktus, kuri ātri bojājas. Laba izvēle būs batoniņi, riekstu maisījumi, vītinātas desiņas, cepumi, sausās zupas, ātri pagatavojamās putras, konservi, tēja un kafija, kā arī dzeramais ūdens. Kopā ar ātri pagatavojamo pārtiku, būtu vēlams iepakot arī elektrisko tējkannu.

Galda piederumi: Nenāks par sliktu, ja kastē ieliksi komplektu ar nepieciešamākajiem traukiem un galda piederumiem katram ģimenes loceklim. Komplektā iekļauj bļodiņu, krūzi, tējkaroti, dakšu un zupas karoti – pirmajām ēdienreizēm ar to vajadzētu pietikt.

Higiēnas piederumi: Pēc nogurdinošas dienas nav nekā patīkamāka par karstu dušu, tāpēc, bez šaubām, svarīgāko lietu sarakstā ir jāatrod vieta arī ziepēm, dušas želejai, šampūnam, zobu pastai un zobu birstei. Runājot par citām higiēnas precēm, noteikti nevajadzētu aizmirst par tualetes papīru.

Maiņas drēbes: Kad būsi nomazgājies, tu noteikti gribēsi saģērbties tīrās drēbēs, tāpēc iepako maiņas apģērba komplektu katram ģimenes loceklim. Ja nākamajā dienā jādodas uz darbu vai skolu, būtu vēlams sagatavot komplektu arī nākamās dienas gaitām, lai aiztaupītu sev stresu.

Tīrīšanas līdzekļi: Ar tīrīšanas līdzekļu pakošanu starp pirmās nepieciešamības lietām nevajadzētu aizrauties, bet trauku mazgājamais līdzeklis, universālais tīrīšanas šķidrums un švammītes lieti noderēs, lai veiktu pirmos uzkopšanas darbus ievākšanās dienā.

Darbarīki: Jau pirmajā dienā tu diez vai sāksi ievērības cienīgus remontdarbus, bet var nākties veikt kādus neatliekamus mazos darbiņus, kuru izpildei noderēs āmurs, regulējama uzgriežņu atslēga, knaibles, urbjmašīna, lukturītis, mērlente, kā arī papīra nazis, kas noderēs, lai atpakotu kartona kastes.

Ikdienā vajadzīgie dokumenti: Kas ir tie dokumenti, kuri tev varētu būt nepieciešami tuvāko dienu laikā pēc pārcelšanās? Autovadītāja apliecība, pase, ID karte un darbinieka apliecība. Varbūt gluži kastē tos nevajadzētu likt, bet somā vai makā gan tos ieliec.

Lādētāji: Nevienam nepatīk tas brīdis, kad portatīvā datora, planšetes vai viedtālruņa baterijai atlikuši vairs tikai daži procenti, bet lādētāju nekur nevar atrast. Šādā brīdī tu pats sev būsi pateicīgs par to, ka lādētājus būsi ielicis vienuviet ar citām svarīgākajām lietām.

Gultas veļa un dvieļi: Mazgāšanās bez dušas dvieļa un gulēšana bez gultas veļas varētu būt diezgan nepatīkama pieredze, tāpēc katram ģimenes loceklim līdzi iepako dušas dvieli un gultas veļas komplektu, lai pirmajā dienā nodrošinātu vismaz minimālo komforta līmeni.

Aptieciņa un medikamenti: Pārcelšanās laikā mēdz gadīties visādi, tāpēc ideālā situācijā aptieciņai vienmēr jābūt viegli un ātri pieejamā vietā. Ja kādam no ģimenes locekļiem ir veselības problēmas, kuru dēļ pastāvīgi vai krīzes situācijās jālieto medikamenti, iepako tos kopā ar aptieciņu. (Vēlams, pašā kastes virspusē.)

Lai veiksmīga un labi organizēta pārvākšanās!