Pieci svarīgi padomi, ja pārceļaties vasarā

Pieci svarīgi padomi, ja pārceļaties vasarā

Pārcelšanās vasaras karstākajā laikā nav tik vienkārša, kā varētu iedomāties. Daži cilvēki faktiski apgalvo, ka pārcelšanās vasaras laikā ir daudz sarežģītāka nekā pārcelšanās ziemas laikā. Jums joprojām ir jāveic visa plānošana un sagatavošanās, kā arī jāizdomā veids, kā tikt galā ar sauli un karstumu.

Neuztraucieties, jo tāpēc esam izveidojuši šo rakstu – lai jums palīdzētu. Pārceļoties vasarā, ievērojiet šos piecus padomus un jūs tiksiet ar visu galā diezgan ērti.

1. Pārcelšanās uzņēmumu nomājiet laikus

Pirmā lieta, kas jāizdara, plānojot pārcelšanos, ir izlemšana, vai jūs visu procesu veiksiet paši, vai arī nolīgsiet šim darbam profesionāļus. Pirmais variants ietaupīs jūsu naudu, savukārt otrais – laiku, enerģiju un nervus. Tādējādi, ja jūsu budžets to atļauj, noteikti nomājiet pārcelšanās servisu.

2. Sāciet ar sagatavošanās darbiem

Kad esat izlēmis par labu pārcelšanās servisam, apsveriet iespēju viņiem piezvanīt un sastādīt aptuvenu savas pārcelšanās dienas plānu. Piemēram, pajautājiet viņiem, kuri priekšmeti transportlīdzeklī tiks iekrauti pirmie, un, vai ir kādi priekšmeti, kurus nav iespējams pārvest. Uzziniet precīzu laiku, kad viņi ieradīsies jūsu mājās, un aptuveno laiku, kad viss process būs pabeigts.

Attiecīgi organizējiet savas aktivitātes – saplānojiet darbības un rūpīgi pierakstiet tās – tas palīdzēs jums palikt organizētam un mierīgam. Ja iespējams, iesaistiet pārcelšanās sagatavošanās darbos arī savus ģimenes locekļus – jo vairāk cilvēku piedalīsies, jo process kopumā būs vieglāks.

3. Sagatavojiet ūdeni pudelēs

Pārceļoties vasarā, pats svarīgākais ir bieža iespēja padzerties. Tas it īpaši attiecas uz gadījumiem, kad nepārtraukti notiek kastu nešāšana augšup un lejup pa kāpnēm un gaisa kondicionieris nākas izslēgt, jo durvis ir pastāvīgi atvērtas. Uzticieties mums, jums būs ļoti karsti un jūs svīdīsiet.

Tāpēc, lai nedaudz atvieglotu pārcelšanās procesu, sagatavojot daudz ūdens pudeļu. Tām jābūt pietiekami, lai pietiktu visai dienai, kā arī visiem iesaistītajiem – ģimenei, pārcelšanās darbiniekiem un visiem citiem, kas jums palīdzēs.

4. Izvēlieties pareizo apģērbu

Šis padoms ir vienkāršs, taču nekad nav par lieku to atgādināt. Veicot fizisku darbu, šajā gadījumā – pārceļoties, vasaras mēnešos ir jāvalkā viegli un elpojoši audumi. Izcili, ja tie nav apspīlēti, bet ir brīvi krītoši, un sastāv no dabīgiem materiāliem.

Turieties tālak no sintētiskiem audumiem, jo tie liks jūsu ķermenim svīst vairāk. Ja iespējams, izvēlieties gaišas, neitrālas krāsas apģērbu, tumšās krāsas piesaista vairāk saules gaismas. Pārliecinieties arī, ka valkājat apavus ar stabilu un neslīdošu zoli un vieglas drēbes, kas apsedz lielāko daļu ķermeņa – tas ir labākais veids, kā novērst kustību traumas.

5. Uzklājiet saules aizsargkrēmu

Pirms dodaties ārā vasaras mēnešos, noteikti neaizmirstiet uzklāt saules aizsargkrēmu. Uzklājiet to uz visām ķermeņa daļām, kas nav apsegtas – kājām, rokām, sejas, kakla, ausīm, pleciem utt. Lai būtu drošāk, izvēlieties sauļošanās līdzekli ar SPF 30 vai lielāku. Turklāt pārliecinieties, ka sauļošanās krēms ir ūdensizturīgs, jo jūs daudz svīdīsiet.