Ātrākais veids, kā sapakot mantas

Ātrākais veids, kā sapakot mantas

Mantu sapakošana var būt ilgs un nogurdinošs process, turklāt, ja pārvākšanās laiks ir ierobežots, pārcelšanās ir vēl arī saspringta. Sapakot visas savas mantas un nogādāt tās uz nepieciešamo vietu var nebūt vienkārši, tomēr ar rūpīgi izstrādātu plānu jums ir iespējas savas mantas no vecajām mājām uz jaunajām nogādāt ātri un droši.

Savāciet pakošanai nepieciešamos izejmateriālus

Savāciet visus nepieciešamos izejmateriālus vienā reizē, lai netērētu laiku, skraidot pēc papildu materiāliem tad, kad esat jau sācis pakoties. Sagādājiet daudz dažāda izmēra kastes, iepakošanas līmlentu, iepakošanas papīru, burbuļplēvi, avīzes, marķierus un mēbeļu paliktņus. Iznomājiet platformu ratus, lai palīdzētu pārvietot lielākas un smagākas ierīces, piemēram, ledusskapjus, veļasmašīnas un atsevišķas mēbeles. Šādi rati palīdz arī efektīvi pārvietot smagākas kastes.

Atbrīvojieties no nevajadzīgiem priekšmetiem

Salauztu, nestrādājošu vai nevajadzīgu priekšmetu izmešana vai atdošana var palīdzēt ietaupīt laiku, pakojot pārējās mantas. Pirms sākat pakošanos, izejiet cauri visām istabām un salieciet atsevišķā kastē mantas ziedošanai vai atkritumu tvertnē mantas, kuras ir metamas ārā. Šī stratēģija palīdzēs noteikt, kuras lietas jums patiešām ir svarīgas, un rezultātā jums būs jāiepako mazāk priekšmetu.

Atrodiet palīdzību

Pakošanās notiek daudz ātrāk, ja ir cilvēki, kuri jums palīdz. Lūdziet draugus un ģimenes locekļus jums palīdzēt šajā procesā un, ja varat to atļauties, noalgojiet profesionālu servisu, kuri pilnība iepakos, iekraus un izkraus jūsu mantas.

Vienas telpas priekšmetus pakojiet kopā

Vienlaicīgi pakojiet tikai vienas savas dzīvojamās platības istabas priekšmetus. Lietas, kurām ir vairākas sastāvdaļas, piemēram, galda piederumi vai skaņas sistēmas, rūpīgi sasaiņojiet un pēc tam ievietojiet visus vienumus kopā vienā kastē. Mazāk vajadzīgos priekšmetus kastēs iepakojiet pirmos un kā pirmos to arī ievietojiet pārvadāšanas automašīnā, lai tad, kad automašīna būs pilna, jūs nekavējoties varētu piekļūt svarīgākajām kastēm.

Rakstiet nosaukumus

Lai gan marķēšana var pagarināt procesu, ir vērts tai veltīt laiku, lai vēlāk izvairītos no neorganizētas izpakošanās jaunajā dzīvesvietā. Marķējiet kastes ar telpas nosaukumu, kurā kastēm vajadzēs atrasties — šī stratēģija palīdzēs izvairīties no tā, ka kastes tiks novietotas to saturam neatbilstošā telpā. Kā arī – uz pašas kastes izveidojiet nelielu to priekšmetu sarakstu, kas kastē atrodas, piemēram, uzrakstiet “trauki, mikseris, blenderis un salvetes”. Varat laicīgi sadrukāt telpu un priekšmetu nosaukumus uz līmpapīra, lai pārvākšanās dienā ietaupītu laiku.

Izmantojiet visu pieejamo vietu

Lielas mēbeles un citus apjomīgus priekšmetus, kas tiks pārvesti uz jauno mājokli, var izmantot citu priekšmetu paglabāšanai. Piemēram, iesaiņojiet drēbes vai mazākus priekšmetus atvilktnēs. Lai ietaupītu vietu, varat arī kaut ko sapakot tādos priekšmetos kā, piemēram, ledusskapjos un skapjos, kuriem ir atvērtas uzglabāšanas vietas.