Padomi gadījumam, ja jāpārceļas ziemā

Padomi gadījumam, ja jāpārceļas ziemā

Lai gan lielākoties pārcelšanās notiek gada siltākajā laikā, ja izvēlaties to darīt ziemā, jūs varbūt būsiet pārsteigti, uzzinot, ka pārcelšanās plānošanai ziemas laikā ir pat vairākas priekšrocības. Ziemas mēnešos — decembrī, janvārī un februārī – pārcelšanās uzņēmumiem nav tik noslogoti kā vasarā, kas var nozīmēt konkurētspējīgākas cenas un plašāku pārcelšanās datumu klāstu, no kuriem izvēlēties. Tomēr, pirms atrotāt piedurknes un ķeraties pie darba, mēs iesakām apsvērt zemāk aprakstītos padomus, kas, pārvācoties ziemā, var palīdzēt jums noturēties uz pareizā ceļa.

 

Pārliecinieties, vai jūsu jaunajā mājvietā ir ieslēgta apkure un pilnībā darbojas arī citi komunālie pakalpojumi.

Pēdējā lieta, ko vēlaties, ir ziemā ierasties savā jaunajā dzīvesvietā un secināt, ka tajā nedarbojas apkure, elektrība vai siltais ūdens. Ziemas dienas ir īsākas, kas nozīmē, ka pārcelšanās dienā jums būs mazāk dienas gaismas, kurā darboties. Tāpēc vēlēsities pārliecināties, ka siltums, ūdens, gāze un elektrība ir ieslēgti un darbojas jau aptuveni divas dienas pirms jūsu ievākšanās.

 

Attīriet gājēju celiņus, piebraucamo ceļu un ielu.

Neatkarīgi no gadalaika, kurā nolemjat pārcelties, vienmēr ir ieteicams apmeklēt savu jauno mājvietu pirms ievākšanās dienas un ņemt vērā visus drošības apdraudējumus. Tas ir īpaši svarīgi ziemas mēnešos, kad slideni apstākļi var būt jūsu lielākais ienaidnieks. Pārliecinieties, ka visi celiņi ir brīvi no ledus un sniega, kā arī noberiet sāli vai smiltis, lai izvairītos no paslīdēšanas. Jūs nevēlaties, lai jūsu pārvadātājiem būtu jābrien pa dubļainu sniegu, izkraujot jūsu mantas.

 

Turiet pie rokas ziemas apģērbu.

Runājot par rokām, pārliecinieties, ka jums ir silti cimdi, kā arī daži papildu pāri, ja nu esošie sniegā samirkst. Pat tad, ja jūs nolīgsiet pilna servisa pārcelšanās uzņēmumu, jūs gribēsiet būt droši, ka viss norit pēc plāna un esat sagatavojušies apstākļiem. Ja jūsu pārcelšanās dienā ir iespējams slapjš sniegs vai sniegs, “pirmās nakts somā” noteikti ielieciet arī maiņas drēbes.

 

Pārliecinieties, vai ir pārklātas jūsu mājokļa grīdas.

Sniega, ledus un dubļu maisījums apvienojumā ar tiem uzbērto sāli un smiltīm var radīt postījumus jūsu grīdām. Novietojiet aizsargpaklājus pie visām ārdurvju ieejām un brezentus uz koka grīdām; vietām par paklāju varat izmantot arī kartona loksnes, kas piestiprinātas ar mazām spraudītēm. Ņemiet vērā, ka profesionāls pārvākšanās serviss būs gatavs šādiem apstākļiem, jo viņi saprot, cik svarīgi ir pasargāt jūsu mājokli.

 

Sekojiet līdzi laikapstākļiem un atbilstoši tiem pielāgojieties.

Tā kā jūsu pārcelšanās laikā notiek tik daudz dažādu procesu, jums var neienākt prātā izsekot līdzi arī laikapstākļiem. Iestatiet savā viedierīcē atgādinājumu pārbaudīt laikapstākļus vismaz nedēļu pirms pārcelšanās datuma, līdz pat brīdim, kad ir plānota pārcelšanās servisa ierašanās. Vislabāk ir apspriest laika apstākļu iespējamību un pārcelšanas politiku ar savu pārcelšanās servisu dienā, kad servisu rezervējat. Tādā veidā jūs jau laicīgi varat izveidot rezerves plānu, ja laikapstākļi pārcelšanās dienā gadījumā kļūst kritiski.