Populārākie pārcelšanās padomi 2022. gadā

Populārākie pārcelšanās padomi 2022. gadā

 1. Sāciet laikus

Izdariet sev pakalpojumu un pārcelšanos sāciet plānot laikus. Gaidīšana līdz pēdējam brīdim var nozīmēt, ka kaut kas var tikt aizmirsts vai izlaists. Ja ar plānošanu nekavēsieties, tad varat to darīt nesteidzīgi un nodrošināties pret pēdējā brīža stresu.

 

 1. Izveidojiet pārcelšanās grafiku

Sāciet divus mēnešus pirms pārcelšanās dienas un izveidojiet sagatavošanās kontrolsarakstu. Iestatiet iknedēļas uzdevumus, lai uzturētu sevi gaidāmā notikuma kustībā. Sākotnēji tas var šķist nedaudz pedantiski, taču ticiet mums: jūs būsiet priecīgi, ka veltījāt laiku tam, lai izstrādātu plānu.

Daži ieteikumi jūsu sarakstam:

 • Paziņojums pašreizējās dzīvesvietas saimniekam
 • Mantu sašķirošana – ņemt līdzi vai ziedot
 • Noalgot profesionālu pārcelšanās servisu
 • Kastu sapakošana
 • Plāna izveidošana mājdzīvniekiem un bērniem pārvākšanās dienā
 • Jūsu adreses maiņas iesniegšana dažādiem pakalpojumu sniedzējiem un komunālo pakalpojumu atvienošana
 • Pārcelšanās diena
 • Izpakošanas stratēģijas

Iekļaujiet pat nogurdinošas detaļas, lai nekas netiktu izlaists, un rūpīgi ievērojiet plānu.

 

 1. Saprotiet, kāda palīdzība jums nepieciešama

Apsveriet, kāda palīdzība jums varētu būt nepieciešama jūsu pārcelšanās laikā. Pilna servisa pārcelšanās serviss ne tikai pārvedīs jūsu mantas, bet arī jūsu vietā tās iesaiņos. Serviss arī izjauks un saliks jūsu mēbeles tā, lai tās būtu vieglāk pārvadāt. Ja izlemjat mantu iepakošanu veikt paši, tad varat lūgt draugu vai ģimenes palīdzību, lai padarītu šo procesu mazāk nogurdinošu. Sarīkojiet pakošanās ballīti, kas ir lielisks veids, kā satikties un parunāties, vienlaicīgi darot arī ko noderīgu.

 

 1. Neatstājiet pakošanos un pēdējo brīdi

Pat pēc tam, kad esat atbrīvojušies no lietām, kuras jums vairs nav vajadzīgas, jūsu mājā ir priekšmeti, kurus neizmantojat ikdienā. Sāciet ar to iepakošanu. Mākslas darbi, dažādi dekori un nesezonas priekšmeti var nonākt kastēs jau agrīnā pakošanās procesa stadijā. Atliekot pakošanos uz pēdējo brīdi, kastes bieži tiek sakārtotas pavirši, un trausli priekšmeti netiek pienācīgi iepakoti. Noteikti veltiet pietiekami daudz laika, lai pieietu šai lietai kārtīgi, un neaizmirstiet kastes marķēt. Jūs pateiksiet sev paldies, kad būsiet jaunajās mājās!

 

 1. Atrodiet bezmaksas pārcelšanās palīglīdzekļus

Ir daudz vietu, kur tikt pie bezmaksas kastēm. Pirms sākat iepirkt jaunus materiālus, apziniet sev tuvāko apkārtni, piemēram, alkohola veikalus, grāmatnīcas un pārtikas preču veikalus, kuros varat palūgt jums atdot tukšās piegādes kastes. Jums nav vajadzīgas arī burbuļplēvju kaudzes un nebeidzami pakošanās plēves ruļļi. Tiem papildus varat izmantot arī dvieļus, lupatas un avīzes.

 

 1. Noalgojiet pārcelšanās servisu

Rezervējiet pārcelšanās servisu laikus un atzīmējiet to savā sarakstā. Kad būsiet skaidri norādījis, kādu palīdzību vēlaties saņemt un cik daudz lietu būs nepieciešams pārvest, varēsiet no uzņēmuma saņemt atgriezenisko saiti. Noskaidrojiet, kādi noteiktumi attiecas, piemēram, uz lielgabarīta priekšmetu pārvešanu. Ja gadījumā kādai no jūsu mājām ir sarežģīta piebraukšana vai autostāvvietas pieejamība , informējiet pārcelšanās servisu, lai viņi tam varētu sagatavoties. Noalgojot profesionālu servisu, jūs ietaupīsiet daudz laika un nervu.

 

 1. Iesaiņojiet pirmās nepieciešamības kasti.

Garas pārvākšanās dienas beigās jūs noteikti nevēlēsieties pārcilāt visas savas kastes, meklējot tādas lietas kā, piemēram, pidžammu, palagus un zobu birsti. Iesaiņojot pirmās nepieciešamības kasti jau tagad, lai pirmajā vakarā jaunajās mājās varat labi atpūsties. Ir noderīgi iepakot arī dažas virtuves lietas, tādas kā šķīvjus, dakšas, krūzes un ūdens vārāmo kannu.