Pārcelšanās kopā ar mājdzīvniekiem

Pārcelšanās kopā ar mājdzīvniekiem

Mājdzīvnieks ir uzticams draugs un mīlestība bez nosacījumiem. Neatkarīgi no tā, vai tas ir suns, kaķis, jūrascūciņa vai zivs, tas drīz vien kļūst par ģimenes locekli. Kad Jūs nolemjat pārcelties, Jums nevajadzētu aizmirst arī savu pūkaino draugu. Tāpēc pārliecinieties, ka Jūsu pārvietošanas uzdevumu saraksts ietver Jūsu mīluļu sagatavošanu.

Lielākajai daļai cilvēku ir kaķi vai suņi. Neskatoties uz to, ka šie dzīvnieki vienlīdz reaģē uz izmaiņām Jūsu mājās vai dzīvoklī, viņi reaģēs uz pārvākšanos atšķirīgi. Ja Jūs esat organizēts un savlaicīgi sagatavojāt savus pūkainos draugus, nav jāuztraucas. Bet, pirms sākat iepakot pūkainā drauga mīļākās rotaļlietas, izlasiet šos padomus, jo tie noteikti noderēs.

 

Savākt lietas atsevišķi

Jūsu pūkainajam draugam, tāpat kā jebkuram citam ģimenes loceklim, ir nepieciešama soma ar viņa mantām. Tāpēc pārliecinieties, ka visi piederumi ir salikti atsevišķā somā, un neizlaidiet to no redzesloka pārcelšanās laikā. Ja Jūs transportējat dzīvnieku ar transporta uzņēmumu, dodiet šo somu vadītājam. Somā jābūt pārtikai, ūdenim un našķiem.

Ja Jūs pārceļaties ar kaķi, viņš var ceļot no astoņām līdz desmit stundām bez tualetes. Bet tomēr Jums ir jānodrošina vienreizēja tualetes paplāte gulēšanai vai ārkārtas situācijai. Neaizmirstiet paņemt līdzi papildu dvieļus un pirmās palīdzības komplektu. Jums vajadzētu arī pievienot kaķa apkaklei pagaidu identifikācijas tagus ar savu adresi un mobilā tālruņa numuru.

Atrodoties jaunajā mājā, mēģiniet radīt pazīstamu atmosfēru Jūsu pūkainajam draugam. Jūs to sasniegsiet, ievietojot priekšmetus, kurus Jūsu mājdzīvnieks atpazīs – tajās pašās vietās kā iepriekšējā mājā.

Piemēram, ja Jūsu kaķa tualetes paplāte vecajā mājā atradās virtuvē, novietojiet to arī jaunās mājas  virtuvē. Ja Jūsu suns ir pieradis ēst barību divas reizes dienā, to nedrīkst mainīt jaunajā mājā. Novietojiet mājdzīvnieku guļamvietas un rotaļlietas tādā pašā vietā, kā iepriekšējā mājā vai dzīvoklī. Tomēr esiet gatavi tam, ka Jūsu mājdzīvnieks, iespējams, prasīs pāris nedēļas, lai pierastu un justos ērti jaunajā mājā.

 

Drošība transportēšanas laikā

Pārcelšanās laikā Jūsu pūkainā drauga drošībai jābūt vienai no prioritātēm. Dažas ierīces, kas palīdzēs Jums atrast viņu, ja viņš pazudīs, dokumenti, kas palīdzēs Jums, ja Jūsu dzīvnieks tiks savainots – tas viss ir jānodod pārvadātāja rīcībā.

 

Priekšmeti, kas pasargās jūsu mājdzīvnieku:

  • apkakle,
  • uzpurnis,
  • fotogrāfija,
  • pavadas,
  • mājdzīvnieku pārnēsāšanas soma,
  • mikročips.

 

Izvēlieties labāko un drošāko pakalpojumu savu mājdzīvnieku transportēšanai

Organizējot pārcelšanos, viens no svarīgākajiem jautājumiem ir atrast piemērotu uzņēmumu ne tikai Jūsu pūkainā drauga, bet arī visa īpašuma pārvešanai. Ja Jūs vēlaties, lai tas notiktu droši un kvalitatīvi, mēs iesakām izmantot mūsu pakalpojumus. Mēs esam uzticama un profesionāla kompānija ar lielu pieredzi pārcelšanās un transportēšanas jomā.