ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

NO MŪSU KLIENTIEM

Šīs kompānijas pakalpojumus meklēju, jo bija nepieciešams pārvākt biroju no vienām telpām uz citām. Izvēlējos to kā kaķi maisā, jo iepriekš par to nebiju neko dzirdējusi. Izvēle par labu šai kompānijai bija, jo pārvākšanās aprēķinātā tāme bija mazāka nekā citiem uzņēmumiem, un pirmā telefonsaruna mani pārliecināja, ka pakalpojums tiks sniegts ar augstu atbildības sajūtu.
Nebiju vīlusies! Puiši strādāja “cepuri nost”! Tā tik turpināt! Un ja būs nepieciešams, es noteikti izvēlēšos parcelsanas24.lv pakalpojumus vēlreiz.

Sanita

Iepriekš nebiju par šo kompāniju dzirdējusi, bet piezvanīju un uzrunāja gan cena, gan personīgā pieeja klientam. Vadītājs bija ļoti saprotošs, draudzīgs, ņemot vērā, ka biju kļūdījusies aprēķinos. Savu darbu dara ar lielu entuziasmu un atbildību. Ideāls serviss 10/10, noteikti iesaku citiem!

Inese

Очень хорошая работа. Срочно нужно было перевезти мебель в другой город. Парни работали оперативно, в выходной день. Цена соответствует качеству работы. Рекомендую.

Boris

Jau trešo reizi Pārvākšanās 24 puiši ir palīdzējuši dzīvesvietas maiņas procesā. Arī šoreiz nelika vilties. Puiši strādā ātri, atbildīgi un godprātīgi. Nav pagājušas ne pāris stundas, kā pārcelšanās uz jaunajām mājām ir galā. Noteikti iesaku Pārvākšanās 24 pakalpojumus jebkuram, kam ceļš ved uz jaunu dzīvokli vai ofisu.

Ilva

Labs vakars visiem! Ja kādam ir nepieciešams pārvākties uz jaunu mājokli, un nepieciešama mēbeļu pārvešana, tad silti un no visas sirds iesaku šo firmu un puišus, kas šeit strādā. Problēmu nebūs 100%. Puiši adresē ieradās punktuāli, visas mēbeles iepakoja plēvēs, lai nesabojātu, ātri un kvalitatīvi iekrāva busiņā un nogādāja no punkta A līdz B. Visu ienesa, salika, pat izdarīja papildus darbus, kas neietilpa viņu servisā 🙂 Varu teikt tikai vienu, šīs firmas puiši strādā- ātri, kārtīgi, ir ļoti punktuāli, pretim nākoši un loti sirsnīgi. SS.lv un citos sludinājumos ir daudz piedāvājumi, bet neatbilst piedāvātais, cenas ar realitāti, bet šiem puišiem ir loti draudzīgas cenas, kvalitāte, pozitīva attieksme utt.
Lai Jums visiem veicas un vēlreiz liels paldies firmai ( parcelsanas24.lv ).
Dace ( Imanta )

Dace

Brīnišķīgs serviss!
Nu jau trešo reizi šajā vasarā puiši man ir palīdzējuši pārvest mantas, tik tiešām esmu ļoti apmierināta un pateicīga. Godīgi, pretimnākoši, saprotoši cilvēki, kas savu darbu dara ātri, profesionāli un ar pilnu atdevi!
Ļoti patīk draudzīgā attieksme, jūtos droši viņu klātbūtnē un arī manas mantas tika nestas ļoti uzmanīgi un saudzīgi!
Pārvākšanās mugurā puiši man bija, kā eņģeļi 🙂

Paula Videniece

Приняли заказ Днём в воскресенье, через три часа были на месте, профессиональная работа, цена соответствует качеству.

Jelena

Paldies par lielisko pakalpojumu! Vajadzēja lielus un smalkus prototipus alternatīvajām enerģijām pārvest no institūta uz konferenci-izstādi un tā ka tas bija jādara svētdienā, tad meklēju internetā pārvadātājus. Paliku pie parcelsanas24.lv, jo operatīvi atbildēja, piedāvāja labu cenu un arī vienojāmies par termiņiem. Lieliski, ka iespējams pakalpojums ar 2 vienā – šoferis palīdz arī iekraut un izkraut; bija iespējams arī pašam braukt līdzi.
Iesaku arī citiem – šoferi ir lieliski cilvēki, stipri kā lāči un ļoti pieredzējuši, gan nesot, gan iekrāmējot, gan pārbraucot un izkrāmējot.

Jānis

Liels paldies par perfekto darbu!
Jūs vienas dienas laikā pārvedāt biroja mēbeles un dokumentu kalnus, ar ko mēs cīnītos nedēļu. Ātri,kvalitatīvi, neko nesabojājot, vēl papildus pārceļot esošās mēbeles un salabojot celtnieku sabojātās.
Paldies par pozitīvo attieksmi!

Maruta

Vislielākais paldies no Kuldīgas par ātro un pozitīvo attieksmi pārvākšanās procesā.
Puiši gan pārveda mēbeles, mantas, gan salika pa kabinetiem, kur nu kurais darbinieks izteica vēlmi.
Tika nolīmeņoti galdi, saremontēti skapji, salikti plaukti. Nekas netika sabojāts vai pazaudēts.
Paldies, Jums par smago darbu. kuru veicāt ar smaidu sejā.
Kristīne un kolēģes.

Kristīne

Perfekta kompānija – precizitātē, attieksmē! un kapacitātē.
Sirsnīgs paldies arī par gandrīz maģisko spēju īstenot gandrīz neiespējamo misiju, pārvedot un montējot smagu un komplicētu mēbeļu kravu no Rīgas uz laukiem, visumā dramatiskos laika un vietas apstākļos.
Ar mieru, humoru un eleganci. Kā vainagojumu daudzpakāpju transfēram tepat pilsētā, kas tika paveikts neticamos tempos un ideāli piemērojoties arī neparedzētām situācijām.
Pārliecinoši.
Īpašs paldies Jānim, par komandu un izcilo darbu.
Turpmāku izdošanos un priecīgus svētkus vēlot,
Dace & ģimene no Antonijas ielas

Dace

Baidījos ļoti – kā būs un vai būs….
Pēc padarītā darba rezultāta nenožēloju ne mirkli, ka izvēlējos šo kompāniju.
Palīdzēja sapakot visas mantas, izjaukt un salikt mēbeles un kur nu vēl spēja uzmundrināt.
Sajūta, ka esi vienīgais un mīļākais klients, kura labā tiks izdarīts viss un vislabākajā kvalitātē.

Ina

Rets apvienojums – kvalitatīvs pakalpojums par ļoti saprātīgu cenu!
Puiši strādāja ātri, kvalitatīvi un ar augstu atbildības sajūtu, kas patīkami pārsteidza.
Noteikti pēc vajadzības izmantosim šīs kompānijas pakalpojumus vēl, ja būs tāda vajadzība un iesaku arī citiem.

Kristaps

Prieks par šādām kompānijām. Labs, kvalitatīvs serviss, izdarīgi un pieklājīgi puiši.
Lai veicas!

Laura

Liels paldies puišiem, kas palīdzēja pārvest mantas uz jauno dzīvokli 😉 Puiši strādā ātri un noteikti ir profesionāļi savā darbā. Ja būs nepieciešamība, noteikti izmantošu šīs firmas pakalpojumus un ieteikšu arī citiem! 😉

Vita

Ar nelielu skepsi lasīju atsauksmes, bet tagad pats rakstu attiecīgu atsauksmi.
Lielgabarīta skapja montāža problemātiskā telpā – profesionāli, akurāti un ”elastīgi”. Pretīmnākoša attieksme un ”līdzens ceļš” līdz rezultātam.

Rolands

Paldies puišiem par darbu laikā atbrauca, ātri un izdarīgi visu pārnesa , ienesa utt..

Jūs esat kompānija uz kuriem var paļauties noteikti izmantosim vēl Jūsu pakalpojumus.

″Faberlic Baltija SIA″

Kvalitatīvs pakalpojums par ļoti saprātīgu cenu!
Puiši strādāja ātri, kvalitatīvi un ar augstu atbildības sajūtu, kas patīkami pārsteidza.
Noteikti pēc vajadzības izmantosim šīs kompānijas pakalpojumus vēl, ja būs tāda vajadzība un iesakām arī citiem.

″Latima″,SIA

Paldies puišiem par mantu pārvešanu uz jauno dzīvokli. Ļoti operatīvi un ātri visu nomontēja, sapakoja un aizveda uz vēlamo gala punktu. Cena atbilstoša padarītajam darbam.
Noteikti iesaku izmantot šīs kompānijas pakalpojumu.

Dita

Izcila komunikācija, un ekselents serviss! Paldies, pārcelšanās24.lv komandai!

Linda

Paldies par lielisko darbiņu!!!
Pārvākšanās notika super ātri (2,5 h – nebija tālu no punkta a-z).
No pirmajām minūtēm tapa skaidrs – puiši ir īsti profesionāļi.
Ar zināmu skepsi attiecos pret atsauksmēm (sarakstīt var visu ko), bet šoreiz piekrītu visiem iepriekšējiem rakstītājiem.
Firma uz kuru var paļauties par 100%.
Lai Jums veicas!

Iluta

Fantastisks pārvadājumu serviss! Paldies Andrim un Kenijam – superduper!! Ļoti rūpīgi iepakota elektronika un viss pārējais! Iesaku!

Rihards

Liels paldies Rūdolfam un Sandim – strādā ideāli, punktuāli, kvalitatīvi un ļoti ātri !!! Iesaku visiem izvēlēties šo komandu. Super! Paldies par darbu!

Jānis

Liels paldies par lielisku servisu! Ātri, labi, precīzi un rūpīgi! Man pārvākšanās neizraisīja galvas sāpes! Sarunāju piektdienas vakarā un nākamajā dienā jau bija klāt. Atveda pat lielu vāzi, kurā bija ūdens un trīs patiešām lielas lillijas! Paldies! Lai veicas biznesā! Lai forši klienti!

Alīna

Lielisks serviss, ļoti atsaucīgi, saprotoši un pretimnākoši puiši… Paldies par jūsu darbu!

Sabīne

Sazvanīju, sarunāju. Bija gatavi man vēlamajā laikā.  Sarunājām ko vest, atbrauca, iepakoja. Palūdzu vēl šo to, nekādu problēmu. Atveda, izkrāva raiti un akurāti, pilnīgi gribējās samaksāt vairāk, ko arī izdarīju. Paldies, vīri!

Vilnis

Firmas PĀRCELŠANĀS24 pakalpojumus izmantoju jau ceturto reizi. Vienmēr biju ļoti apmierināta ar padarītā darba kvalitāti, precizitāti un saudzīgo attieksmi pret kravājamām mantām . Arī šoreiz vērsos tieši pie viņiem. Darbs tika paveikts lietišķi un ātri. Vēlos pateikties firmas darbiniekiem  Artūram un Edvardam, kuri šodien lieliski paveica savu darbu!
100% rekomendācija!!!

Sirsnīgs paldies arī PĀRCELŠANĀS24 vadītājam par PERFEKTA servisa nodrošināšanu un uzturēšanu!

Zigrīda Bērzkalne

Piezvanīju un tās pašas dienas laikā izdevās aizvest mantas no 2 mājām uz jauno dzīvesvietu. Superīgi, ļoti akurāti un tempiņā.  Esmu tiešām ļoti apmierināta ar servisu. Ļoti iesaku!

Annamarija

Rūdolfs un Dāvis  bija bestest. Super ātri un profesionāli! Es citu servisu neņemtu, jo neticu, ka var būt labāk, much respect!

Māris

Liels PALDIES darbiniekiem ARTIM un ARTŪRAM par operatīvu un ātru darbību. Darbs tiešām kvalitatīvs, laikā un saudzīgi. Redzot, ka ir šādi jaunieši darba vietā, esam pārliecināti, ka nākotne ir cerīga 🙂 Lai veicas uzņēmumam kopumā un katram atsevišķi.

TAUTAS PALĪDZĪBAS FONDS

Paldies Kenijam un Kārlim par operatīvo pārcelšanos! Ļoti meistarīgi izskrūvēja un saskrūvēja,ātri sanesa,pārveda!visu salika,kur nepieciešams! Paldies, tā bija riktīgi forša pārcelšanās!

Agrita

PĀRCELŠANĀS24 pakalpojumus izmantoju pirmo reizi, esmu ļoti apmierināta! Viss notika raiti, akurāti un profesionāli. Paldies puišiem!!! Noteikti iesaku!!!

Saija

Paldies foršajiem puišiem – Kerijam un Kristapam, kas pirms vairāk nekā nedēļas palīdzēja man pārvākties! Puiši ieradās laicīgi, super ātri visu iznesa, sanesa, attieksme pret klientu – izcila! Noteikti iesaku šo pakalpojumu, darbinieki tiešām tādu stresainu un rūpēm pilnu periodu padara tādu, it kā par neko nebūtu jāuztraucas!

Sabīne

Ļoti iesaku. Sarunājām pārvest pāris smagas un neparocīgas mantas jau nākamajā dienā. Vīri strādā ātri un ar pozitīvu attieksmi. Cenas saprotamas. Ja vēl kas būs jāved, noteikti zvanīšu atkal.

Jānis

Vēlos personīgi pateikties Jūsu darbiniekiem Rūdolfam ar kolēģi, kuri 7. novembrī pārveda izstāžu stendus uz Jelgavu!

Abi puiši darbu veica godam, bija patīkami komunikācijā un rūpīgi savā darbībā! Liels paldies!

 

Anda Boluža
Izstāžu projektu vadītāja Latvijas Nacionālā bibliotēka

Viss ļoti veiksmīgi, ātri un vienkārši! Puiši savu darbu darīja zibens ātrumos, neko garumā nevilka. Laipni un atbildīgi. Noteikti izmantošu šo servisu vēl un ieteikšu draugiem. Pati starp citu uzzināju par šo no ieteikumiem😊

Anda Kariņa
Vēlējos teikt lielu paldies Pārcelšanās24 darbiniekiem ,kā arī firmas administrācijai ,kura neskatoties uz SIA MĀRAS LĀCIS nenoteiktību iekārtu pārvešanas procesā (datumu un laika maiņa) visu veica vairāk kā perfekti!
 Rīgas pilī puiši strādāja profesionāli , saliedēti , saskaroties ar grūtībām un šķiet nepievaramu šķērsli ne uz mirkli nenolaida rokas , un rada risinājumu cīņā ar milimetriem! Pret visām iekārtām , kā arī telpām no kurām tika veikta inventāra izvešana , viss notika ievērojot maksimālu rūpi !
 Mēs esam ļoti apmierināti par savu izveli , atrodot un izmantojot Pārcelšanās 24 pakalpojumu ! Noteikti ieteiksim , Jūsu , pakalpojumu citiem mums zināmiem uzņēmējiem , kā arī privātpersonām !
Nezaudēt ne grama darba spēju un esošos darba standartus ! Kā arī daudz klientu !
PALDIES!
Uldis Romaņenko
SIA ″MĀRAS LĀCIS″ Izpilddirektors

  Atzvans
  +
  Atvzanīt
  Pārvākšanās pakalpojumi

  Pārvākšanās pakalpojumi

  Zvanīt