Biroja pārvākšanās servisa cena

Piedāvājam visa veida biroja pārvākšanās servisa pakalpojumus par izdevīgām cenām uz klientam izdevīgiem nosacījumiem. Pakalpojumu klāsts tiek pielāgots individuāli klienta vēlmēm un konkrētās situācijas specifikai. Pirms pakalpojumu sniegšanas cenas tiek atrunātas ar klientu.

Pakalpojumu cenas:

  • Transports + 1 krāvējs (šoferis) ir 50 EUR stundā;
  • Transports + 2 krāvēji (šoferis) ir 60 EUR stundā;
  • Krāvējs papildus + 30 EUR/stundā
  • Tarifs mūsu pakalpojumiem pēc 20:00 + 100%

Cenā iekļauts:

  • mēbeļu montāža un demontāža
  • mēbeļu/tehnikas/mantu iepakošana plēvē

 

Visas izmaksas pirms pakalpojuma sniegšanas tiek saskaņotas ar klientu. Visas cenas norādītas bez PVN (pievienotā vērtības nodokļa 21%).

Ko Jūs iegūstiet izvēloties Pārcelšanās24 servisu

100% Drošs serviss

Uzticot kravu pārvadājumus mums, varēsiet nesatraukties par pārvadājamo lietu drošību – veicam visus nepieciešamos pasākumus, lai Jūsu mantām nerastos tehniski vai vizuāli defekti.

Vienmēr laikā

Esam ļoti punktuāli un cienām klienta laiku, tāpēc vienmēr objektā ierodamies ātri un noteiktajā laikā, kā arī nodrošinām pakalpojumu sniegšanu tieši Jums ērtākajā laikā.

Piemērots transports Jums

Mums ir autoparks ar dažādu izmēru kravas taksometriem, tāpēc spējam Jums piedāvāt transportu gan nelieliem, gan lieliem un smagiem kravu pārvadājumiem.

Labākā cena

Mēs spējam nodrošināt ne tikai maksimāli kvalitatīvu un ātru darbu izpildi, bet arī labāko cenu, lai Jūs saņemtu augstākās kvalitātes pakalpojumus par ļoti pieejamu cenu.

no mūsu klientiem