Saka jau, ka trauki plīst uz laimi, bet pārcelšanās laikā diez vai kāds priecāsies, atverot glāžu kasti, kurā kāda vai pat visas glāzes ir saplīsušas. Kā tad vajadzētu pakot glāzes, lai galapunktā varētu priecāties, ka tās visas garo ceļu veiksmīgi izturējušas? Lasi par to mūsu sagatavotajā rakstā!
Papīra maisiņi vai pakojamais papīrs: Līdzīgus papīra maisiņus, kādus pārtikas produktu veikali lieto bulciņu iepakošanai, var izmantot arī glāzēm. Liec katru glāzi šādā maisiņā, bet lieko papīru ieloki glāzes iekšpusē. Šādi ietītas glāzes liec kartona kastē, ņemot vērā, ka glāzes transportēšanas laikā nedrīkst brīvi kustēties, bet kaste nedrīkst būt arī pārāk pārbāzta. Ja nav pieejami papīra maisiņi, droši var izmantot pakojamo papīru vai avīzes.
Zeķes: Iespējams, jau esi dzirdējis, ka ne mazāk populārs glāžu pakošanas “materiāls” ir jaunas vai tīras zeķes. Šī metode ir gan efektīva, gan videi draudzīga, jo zeķe lieliski pieguļ glāzei un pasargā to no saplīšanas, bet pēc mantu izpakošanas būs mazāk pakojamā materiāla, kas nonāks atkritumos. Faktu, ka glāzes esi pakojis zeķēs, saviem viesiem gan labāk nevajadzētu stāstīt.
Pudeļu kastes: Kartona kastes, kurās veikaliem, bāriem un ēdināšanas iestādēm tiek piegādātas dzērienu pudeles, ideāli der arī glāžu pakošanai, jo kaste jau sadalīta sektoros, kas norobežoti ar kartona sieniņām triecienu mazināšanai. Ja laipni palūgsi, vairums iestāžu tev šādas kastes atdos par brīvu.
Burbuļplēve: Kad runa ir par trauslu lietu pakošanu, šķiet, nav populārāka saiņošanas materiāla par burbuļplēvi. Glāžu ietīšanai izvēloties burbuļplēvi, jāņem vērā, ka to nepieciešams kārtīgi nofiksēt ar līmlenti, jo bez nostiprināšanas tā vienkārši attīsies vaļā, atstājot glāzi bez aizsardzības.
Īsie padomi:
Lai laimīga pārcelšanās bez saplēstām glāzēm!