Kravas taksometrs cenas

Piedāvājam dažādu izmēru kravas taksometru pakalpojumus par ļoti pieejamām cenām. Pirms pakalpojumu sniegšanas cenas tiek atrunātas ar klientu un pakalpojumu klāsts tiek pielāgots individuāli klienta vēlmēm un atbilstoši konkrētajai situācijai.

Pakalpojumu cenas:

  • Transports + 1 krāvējs (šoferis) ir 50 EUR stundā;
  • Transports + 2 krāvēji (šoferis) ir 60 EUR stundā;
  • Krāvējs papildus + 30 EUR/stundā
  • Tarifs mūsu pakalpojumiem pēc 20:00 + 100%

Cenā iekļauts:

  • mēbeļu montāža un demontāža
  • mēbeļu/tehnikas/mantu iepakošana plēvē

Visas izmaksas pirms pakalpojuma sniegšanas tiek saskaņotas ar klientu. Visas cenas norādītas bez PVN (pievienotā vērtības nodokļa 21%).

Ko Jūs iegūstiet izvēloties Pārcelšanās24 servisu

100% Drošs serviss

Uzticot kravu pārvadājumus mums, varēsiet nesatraukties par pārvadājamo lietu drošību – veicam visus nepieciešamos pasākumus, lai Jūsu mantām nerastos tehniski vai vizuāli defekti.

Vienmēr laikā

Esam ļoti punktuāli un cienām klienta laiku, tāpēc vienmēr objektā ierodamies ātri un noteiktajā laikā, kā arī nodrošinām pakalpojumu sniegšanu tieši Jums ērtākajā laikā.

Piemērots transports Jums

Mums ir autoparks ar dažādu izmēru kravas taksometriem, tāpēc spējam Jums piedāvāt transportu gan nelieliem, gan lieliem un smagiem kravu pārvadājumiem.

Labākā cena

Mēs spējam nodrošināt ne tikai maksimāli kvalitatīvu un ātru darbu izpildi, bet arī labāko cenu, lai Jūs saņemtu augstākās kvalitātes pakalpojumus par ļoti pieejamu cenu.

no mūsu klientiem